Третя річниця нашому клубу “Гімнаст”

Сьогодні 3 річниця нашого спортивного клубу Гімнаст‼️🎂🎁🎉
В нас все ще попереду! Але за цей час нами було багато що зроблено, були і складні моменти, коли опускалися руки, а також моменти радості за своїх вихованців, за їхні перемоги🏆Я ні скільки не жалкую, що ми все ж наважились і створили наш Спортивний Клуб Гімнаст💪🤸🏻‍♂️
Коли виникла така ідея – ми не знали як це зробити, з чого починати, адже на той час по Україні не було жодного клубу саме в спортивній гімнастиці. Були тільки ДЮСШ зі своєю програмою,яка не змінювалася ще з 80-х років,де дітей в спортивну гімнастику брали тільки 5-6 років, а якщо тобі 8-10 років, то тобі вже пізно займатися гімнастикою. Або, якщо тренер прозаймався з групою дітей 4-5 років і на наступний рік він робить тарифікацію, і в нього в групі не вистачає одного спортсмена( бо він кинув гімнастику) , то його групу закривають і всі інші діти також не можуть займатися!
Тому ми хотіли створити такий клуб,де діти могли б займатися гімнастикою і в вісім,і в десять років. Щоб були групи,в яких діти займалися не тільки «на результат», але й для себе. Щоб не було рамків по кількості дітей,де групи закривають, якщо діти не встигають виконувати той чи інший розряд.
Тому завдяки небайдужим людям( особливо Волошину Олександру , Пономаренко Владиславу) ми змогли знайти і приміщення,де нам займатися і як документально оформити наш клуб. Ми дуже їм вдячні!!!
Гадаю, ми на правильному шляху, тому що ми даємо можливість більшому колу дітей займатися таким красивим та в одночас складним, але «базовим» видом спорту – спортивною гімнастикою.
В нас ще багато ідей та планів, щоб зацікавити та залучити до занять саме гімнастикою, ще більшу кількість дітей. Ми плануємо відкривати, ще нові напрямки цього чудового виду спорту, щоб кожен бажаючий зміг вибрати для себе те, що йому підходить!
Ми ще молоді і в нас все ще попереду. Ми вдячні всім хто в нас вірить і підтримує! Адже коли ми бачимо ці задоволені обличчя дітей, їхні щоденні «маленькі» чи великі перемоги ,ми знаємо- ми на правильному шляху👍💪🤸🏻‍♂️🏆🥇