Про нас

Спортивний клуб «Гімнаст» – це перший в Черкаській області клуб з гімнастики спортивної.

Спираючись на досвід та маючи всі найкращі напрацювання в даній сфері діяльності, в жовтні 2016 року – був створений спортивний клуб «Гімнаст».
Метою клубу є – популяризація та розвиток дитячої та юнацької спортивної гімнастики. Оздоровлення молодого покоління шляхом об’єднання фізичного і естетичного виховання дітей і культивації здорового способу життя.

Ми займаємось на базі спортивного залу Черкаського Державного Технологічного Університету (7 корпус) – де є гарні, належні умови для занять. В нашому залі є всі прилади, які потрібні для занять спортивною гімнастикою. Також ми маємо допоміжні прилади для швидшого вивчення базових вправ з гімнастики та акробатики. Батьки можуть не хвилюватися за безпеку своєї дитини, адже в нашому залі є безліч страхувальних матів, щоб дитина могла безпечно виконувати ті чи інші вправи. 

З вашими дітьми будуть працювати досвідчені тренери, які мають за плечима великий досвід роботи з дітьми та знання в даній сфері спортивної діяльності.

Ягодін Сергій Анатолійович – майстер спорту з гімнастики спортивної, магістр з фізичного виховання та спорту, має тренерський стаж 18 років ( 13р. з яких пропрацював в ОДЮСШ «Олімпія»), підготував призерів та переможців міських, обласних та всеукраїнських змагань.

Ягодіна Оксана Вікторівна – спеціаліст з фізичного виховання та спорту, тренер-викладач з гімнастики спортивної та хореографії,методист з фізичного виховання у спеціальних дитячих закладах, має тренерський стаж 13 років ( 8р. з яких пропрацювала в ОДЮСШ «Олімпія»), підготувала призерів та переможців міських та обласних змагань.

Щоб більше привити любов до спорту, підтримувати зацікавленість дітей – кожна дитина, яка займається у нас в клубі отримує посвідчення спортивного клубу « Гімнаст». Також, діти, які виступали на змаганнях – отримують посвідчення про виконані розряди з гімнастики спортивної. На протязі року, ми проводимо змагання з гімнастики спортивної , змагання із загальної та спеціальної фізичної підготовки, змагання з кросфіту, організовуємо новорічне свято для дітей нашого клубу. Літом у нас проводяться тренувальні збори, а також ми виїжджаємо з дітьми нашого клубу для оздоровлення на море!

Запрошуємо Ваших діток до нас на тренування!

  Ягодін Сергій Анатолійович

(063) 161 48 25 

                       Ягодіна Оксана Вікторівна                            

(063) 582-77-97

www.gymnast.com.ua

facebook.com./SC.Gymnast

instagram.com/club.gymnast

Адреса: вул. Добровольського 5 (7 корпус ЧДТУ)