Групи

Звернення до Батьків!

У будь-якому віці фізична активність людини – це гарантія здорового способу життя, працездатності, довголіття. При цьому «фундамент» фізичного розвитку закладається з дитинства. Відповідно, до думки лікарів-педіатрів, батькам необхідно привчати дитину до рухової активності ще в дошкільному віці. Неодноразово зазначалося, що активні маленькі діти, згодом, швидше розвиваються, значно менше хворіють, легше переносять дитячі хвороби.
Звичайно ж, спочатку не можна чітко визначити, який вид спорту кому підходить. Безумовно, в процесі становлення маленького спортсмена без труднощів не обійтися, але саме вони і загартовують характер. Для того, щоб чогось досягти – треба попрацювати. 

З самого початку, тренер намагається зрозуміти та виявити всі індивідуальні особливості дитини, які можуть розкритися не відразу. Ми вважаємо, що найголовніше – це індивідуальний підхід до кожної дитини, формування гармонійної, здорової і сильної особистості та створення позитивної атмосфери, яка дозволить кожній дитині проявити себе і реалізувати свої сили та таланти.

Група початкової фізичної підготовки

В цій групі діти займаються 1-2 роки.

У малюків буде багато вправ на загальну фізичну підготовку, гнучкість, вивчення нескладних елементів та вправ на координацію. Діти навчатимуться вести себе в колективі з дітьми, слухатися настанов тренера та засвоювати елементарну техніку безпеки під час тренувань. Тренування будуть проходити в більш ігровій формі. Вони вивчатимуть такі вправи, як відтискання, підтягування, стрибки на батуті, піднімання тулуба з положення лежачи, стійки на руках та інше.

В грудні та в червні місяці у дітей  проводяться змагання із загальної фізичної підготовки, де всі діти нагороджуються грамотами та медалями!

Група гімнастики спортивної

В цій групі займаються діти, які вже мають початкову фізичну підготовку.

Діти  будуть покращуювати  свою фізичну підготовку, виконувати вправи на гнучкість, координацію та збільшувати фізичні навантаження. Коли дитячі м’язи поступово звикнуть до нових навантажень, тільки тоді, діти перейдуть до вивчення нескладних вправ на гімнастичних приладах та акробатиці.  Вони вже вивчатимуть такі вправи як, перекиди (вперед та назад), навчатимуться стійці на голові та руках, лазінню по ливні(канат), будуть вчитися махам на брусах та кільцях, вистрибувати на гімнастичний місток, відтискатися та тримати кут на стійках та інше.  

На другий рік занять діти будуть більше часу приділяти, ще й спеціальній фізичній підготовці. Вони будуть вже більше займатися на гімнастичних приладах. Розпочинатимуть вивчати та удосконалювати комбінації III юнацького розряду з гімнастики спортивної. Діти, які добре засвоять комбінації, в кінці навчального року, зможуть виступити вже на змаганнях з гімнастики спортивної.

Далі ці групи будуть вже формуватися по вмінню засвоювати дитиною тих чи інших вправ, її старанності та фізичних показниках. Вони будуть вже більш детально та досконало відточувати комбінації з гімнастики спортивної для подальших виступів на різних змаганнях, а також вивчати подальші спортивні розряди.

Група загальної фізичної підготовки та

CrossFit

В цій групі займаються діти для покращення свого здоров’я та фізичних показників.

Для покращення фізичних здібностей дітей використовуються різноманітні допоміжні засоби (резинки, гантелі, гімнастичні прилади, TRX та інше). Вивчаються базові вправи з акробатики.

В грудні та в червні місяці у дітей  проводяться змагання з CrossFit, де всі діти нагороджуються грамотами, медалями, кубками та пам’ятними призами!

Гімнастика – це красивий, захопливий, видовищний, але складний вид спорту, він є «базою» для всіх інших видів спорту, тому рекомендовано починати займатися саме спортивною гімнастикою!!!